Gelecek Program

 
 
Kabir Azabı
Kabir Azabı

Ölümün soğuk gerçekliğini ve Kabir Azap’larının dehşetini iliklerinize kadar hissettirecek, izleyiciyi sinema koltuğunda rahat ettirmeyecek bir film. ‘Sen hiç ölmeyeceğini mi düşündün?’

www.kabirazabi.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * :
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Arkın Aktaç
Senaryo : Murat Toktamışoğlu
Müzik : Özgür Zoral
Görüntü Yönetimi : Ferit Çetinkaya
Kurgu : Tolga Akkaya
Sanat Yönetimi : Berna Öztürk
Oyuncular : Hakan Özgömeç, Özlem Başkaya, Ebru Saçar Aktaç, Uğur Kaya, Canan Çiftel, Demet İyigün, Ufuk Aşar, Çağatay Keçeci.
Yapımcı Firma : The Hub Project
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 27.07.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır