Gelecek Program

 
 
Canavar
Beast
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 107 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Pearce
Senaryo : Michael Pearce
Müzik : Jim Williams
Görüntü Yönetimi : Benjamin Kracun
Kurgu : Maya Maffioli
Sanat Yönetimi : Thalia Ecclestone
Oyuncular : Jessie Buckley, Johnny Flynn, Geraldine James, Trystan Gravelle, Shannon Tarbet, Emily Taaffe, Hattie Gotobed, Olwen Fouéré, Tim Woodward, Maria de Lima, Leona Clarke, Oliver Maltman, Barry Aird, Claire Rafferty.
Yapımcı Firma : Agile Films, BFI Film Fund, British Film Institute (BFI), Film4, Stray Bear Productions.
İthalatçı Firma : Fabula Films
İşletmeci Firma : BS Dağıtım
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 14.09.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 18.04.2018 - Fransa
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5628302/?ref_=ttco_co_tt
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır