Gelecek Program

 
 
Dead Night
Dead Night

A caring mother loses her sanity, setting off a chain of events resulting in tragedy and murder. The story of Casey Pollack unfolds from two very different perspectives when one night in the woods culminates in absolute terror.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Horror
Süre : 86 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brad Baruh
Senaryo : Irving Walker, Brad Baruh.
Müzik : Joseph Bishara
Görüntü Yönetimi : Kenton Drew Johnson
Kurgu : Meghan Leon
Sanat Yönetimi : Ellery Bute
Oyuncular : Elise Luthman, Joshua Hoffman, James Bartz, Mikie Beatty, Joseph Bishara, AJ Bowen, Shauna Case, Jagger Chase, Marcy Cohen,Gina Comparetto, Barbara Crampton.
Yapımcı Firma : M3 Alliance Limited
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : CGVMars
Düşünülen Kopya Sayısı : 60
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 10.08.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 27.07.2018 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5719076/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır