Gelecek Program

 
 
Muhtemel Aşk
In den Gängen
In the Aisles

Bir süpermarketin rafları arasında geçen modern çağ aşk hikayesi anlatan Muhtemel Aşk, müzikleriyle de dikkat çekiyor. Geçmişinden uzaklaşmaya çalışan Christian, bir toptan markette işe başlar. Bu yepyeni ortama sessizce uyum sağlamaya çalışırken sadece işine bakar ve kısa sürede sorumluluklarına ve mesai arkadaşlarına ayak uydurmayı başarır. Marketin uzun koridorları ve büyük rafları arasında insan kendini yalnız hissetse de Christian bu durumdan mutludur aslında- ta ki şeker reyonunda çalışan Marion ile tanışana kadar.

Christian begins to work as a shelf stacker at a supermarket and finds himself in a new, unknown world: the long aisles, the bustle at the checkouts, the forklifts.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * :
Süre : 125 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Thomas Stuber
Senaryo : Clemens Meyer, Thomas Stuber.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Peter Matjasko
Kurgu : Kaya İnan
Sanat Yönetimi : Daniela Grömke
Oyuncular : Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze-Libnow, Gerdy Zint, Matthias Brenner, Clemens Meyer, Steffen Scheumann, Andreas Leupold, Michael Specht, Sascha Nathan, Matthias Börner, Robert Carlo Ceder.
Yapımcı Firma : Sommerhaus Filmproduktionen, Departures Film, Arte German Films, Rotor Film Babelsberg.
İthalatçı Firma : Filmartı
İşletmeci Firma : Film+
Düşünülen Kopya Sayısı : 10
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 02.11.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 24.05.2018 - Almanya
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6263618/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır