Üye Girişi

kaç kişi gider yarışması

Lütfen Kullanıcı Adınızı (e-posta) ve Şifrenizi Giriniz

Kullanıcı Adı :
Şifre:
Üye Ol   Şifremi Unuttum

 Yarışma kuralları:

 1. Bu yarışma www.antraktsinema.com adresinde geçerlidir. Yarışmaya katılım şartlarını yerine getiren herkes yarışmacı olabilir. İlgili sayfadaki yarışma katılım formunu dolduran adaylara katılım onayı verildikten sonra açıklanan başlıklar ve bu yönetmelikte belirtilen kurallara uyan kişiler Kaçkişigider adlı yarışmada yarışmacı olabilirler...
 2. Yarışmacılar her hafta Cumartesi gününün ilk saatlerinden başlayarak takip eden  Cumartesi gününe kadar, her hafta faklı başlıkla açılan yarışmalarda ismi açıklanan sinema vizyon filmlerine vizyona gireceği ilk yedi günlük ya da ilk üç günlük sürede kaç kişinin gideceğini tahmin ederek katılabilirler. Her yarışma döneminde en fazla beş en az bir filme tahmin imkanı olabilir.
 3. Yarışmacılar katılacakları hafta açıklanan bütün filmlere bir tahmin yapabilirler. Açıklanan film sayısından daha az filme tahmin yapılamaz. Aynı yarışmacı bir haftada iki ayrı tahmin yapamaz.
 4. Yarışma kapsamında olan filmlerin ilk yedi günlük ya da ilk üç günlük gösteriminde resmi olarak kaç kişi tarafından izlendiği filmin yapımcıları tarafından kamuoyuyla paylaşılmasının ardından Antrakt Sinema Gazetesi'nin dağıtımcı firmaların onayıyla haftalık olarak hazırladığı Gişe Raporları'ndaki verilerle netleşir. Yarışma kapsamında tahmine açılan filmlerin resmi bilet satış sayıları cuma ve pazartesi günleri sayfalarımızda açıklanan haftalık ve hafta sonu bilet satışı sayılarıdır.
 5. Yarışmada tahmine açılan filmlerin bir haftalık ya da üç günlük resmi verileri herhangi bir sebeple açıklanmaz ise o filme yapılan tahminler iptal edilerek hesaplanmaz. O haftaki yarışmada bütün filmlerin sayısının açıklanmaması durumunda ise o yarışma geçersiz sayılır.
 6. Filmin adının yanında bulunan boşluğa noktalama işaretlerine yer vermeden yalnızca rakamlarla tahmin yapılmalıdır.
 7. Hafta birincisi ya da birincileri o hafta ilan edilen ödülleri almaya hak kazanırlar. Ödüller yarışmacıların, yarışmaya kaydolduklarında forma yazıkları adreslerine alıcı ödemeli kargo ile yollanır. Teslim alınmayan ya da geri dönen ödüller üzerindeki kazanılmış hak kaybolur. Ödüller bir kez daha yarışmacıya yollanmaz.
 8. Kaçkişigider adlı bu interaktif yarışmayı site yönetimi istediği an kapatma hakkına sahiptir.
 9. Çeşitli sebeplerle kötü niyetli davranan yarışmacıların üyelikleri iptal edilir.
 10. Haftalık olarak en çok puanı alan yarışmacılar ana sayfada açıklanır. Bütün yarışmacıların puanları ise kendi üye sayfalarında görülebilir.
 11. Tek bir filme doğru tahmin etmeniz fark etmez tahminlerinizin tamamı tek bir değer olarak hesaplanır.
 12. Yarışmaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

 

YARIŞMA

yarisma

Sinemaseverler, ülkemizde gişe verilerinin ilk ve bağımsız toplayıcısı Antrakt tarafından ilk kez yapılan tahmin yarışmasında ilgi ve bilgilerini sınıyorlar. Her hafta, birincinin ödüllendirileceği bu yarışmaya katılınlar hediyeler kazanıyor. Vizyona çıkan filmlerin ilk hafta ya da ilk üç günlük bilet satışı sayılarını tahmin edin hafta birincisi ya da dönem birincisi olun siz de hediyeler kazanın. Yarışma kurallarını okuyun ve hemen katılın.

Yarışma Kuralları | Yarışmaya Katıl


2016/12/141 (30 Aralık 2016-1 Ocak 2017) KAÇKİŞİGİDER, bilet satış sayısını tahmin Sonuçları

Film Adı Bilet Satışı Sayısı
Ben, Daniel Blake 1.105
Şeytanın Oğlu 7.812

Haftanın Kazananı:
Mehmet Kaçan

141. hafta kazananı 180 sapma değeri ile Ankara, Çankaya'dan Mehmet Kaçan... Genel Sıralama (141 hafta sonunda ilk 3) 1. Gökhan Sönmez (500, puan), 2. Abdullah Türkel (440 puan), 3. İbrahim Birol (388 puan)...

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır