Haftanın Yeni Filmleri 02.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.12.2014 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Shawn Levy
 

 

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır
Night at the Museum: Secret of the Tomb
Geceleri hayat bulan New York Müzesi’nde tuhaflıklar baş gösterir ve gece operasyonlarına atanan Larry bunun nedenini aramaya başlar. Sihirli bir şekilde yaratıklara can veren tablet yok olmaya başlar ve tableti yenilemenin tek yolu Britanya Müzesi’ndedir. Müzeyi kurtarmak için her şeyi yapacak olan Larry, oğlu Nick ile birlikte New York’tan Londra’ya tabletin sırlarını çözmek için seyahat eder.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Adventure Comedy Family
Süre : 98 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Shawn Levy
Senaryo : Robert Ben Garant, Thomas Lennon, David Guion, Michael Handelman.
Müzik : Alan Silvestri
Görüntü Yönetimi : Guillermo Navarro
Kurgu : Dean Zimmerman
Sanat Yönetimi : Nigel Evans, Catherine Ircha.
Oyuncular : Rebel Wilson, Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson, Dick Van Dyke, Ben Kingsley, Ricky Gervais, Rami Malek, Mickey Rooney, Bill Cobbs, Dan Stevens, Rachael Harris, Skyler Gisondo, Mizuo Peck, Anjali Jay, Brennan Elliott, Neve Gachev, Patrick Gallagher, Matty Finochio, Theo Devaney, Matthew Harrison, Louriza Tronco, James Neate, Pete Meads, Zivile Kaminskaite, Yusei, Leah Perkins, Michael Patrick Denis, Shaun Lucas, Stuart Matthews.
Yapımcı Firma : 1492 Pictures, 21 Laps Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır