Haftanın Yeni Filmleri 16.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.07.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Arnold de Parscau
 

 

İntikam Peşinde
Ablations
Bir adam geceden kalma bir şekilde boş bir arazide şafağa karşı uyanır. Oteline geri döndüğünde sırtındaki dikiş izlerini fark eder. Cerrah olan eski metresi böbreğini çaldırmış olabileceğini söylediğinde ona bunu yapanları bulmak ve intikamını almak ister. Bu yolda her şeyini feda etmeye hazırdır ve başta işini olmak üzere tüm hayatını bu suça odaklar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Thriller
Süre : 94 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Arnold de Parscau
Senaryo : Benoit Delepine
Müzik : Matthieu Gonet
Görüntü Yönetimi : François Catonne
Kurgu : Pascale Chavance
Sanat Yönetimi : Patrick Colpaert
Oyuncular : Denis Menochet, Virginie Ledoyen, Yolande Moreau, Florence Thomassin, Philippe Nahon, Philippe Rebbot, Serge Riaboukine, Lily-Rose Miot, Lika Minamoto, Antoine Coesens, Serge Lariviere, Eric de Staercke, Sandrine Laroche, Nikita Klosewood, Erika Sainte, Julie Prayez, Louane Gonçalves Santos, Luka Breidigan Campana, Fahim Ayoujil, Said Zakaria, Mohamed Drici, Lygie Duvivier, Michael Fromowicz.
Yapımcı Firma : JPG Films, No Money Productions, Nexus Factory, Pictanovo Nord-Pas-de-Calais, GMT Productions.
İthalatçı Firma : Codex Medya
Dağıtımcı Firma : Roll Caption
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır