Haftanın Yeni Filmleri 23.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.10.2014 - Amerika Birleşik Devletleri (New York))

» Sinemalar ve Seanslar
 

Theodore Melfi
 

 

Benim Komşum Bir Melek
St. Vincent
12 yaşındaki oğlu Oliver’la birlikte Brooklyn’deki yeni evlerine taşınan Maggie, uzun saatler boyunca çalışmak zorundadır ve tek çaresi gündüzleri oğlunu; emekli, huysuz, aksi ve alkolle kumarın pençesine düşmüş yeni komşuları Vincent’a emanet etmektir. Zamanla bu ikilinin arasındaki ilişki, başta mümkün görülmese de gelişmeye başlar. İkili, Daka adındaki hamile striptizci ile birlikte her gün yarış pistlerinden striptiz kulüplerine ve barlara kadar birçok eğlence durağına uğrar. Vincent, Oliver’ın büyüyüp bir adam olmasına yardım ederken Oliver da Vincent’ta kimsenin göremediği bir şeyin olduğunu fark eder; en başından beri yanlış anlaşılmış, iyi kalpli bir adam.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Theodore Melfi
Senaryo : Theodore Melfi
Müzik : Theodore Shapiro
Görüntü Yönetimi : John Lindley
Kurgu : Sarah Flack, Peter Teschner.
Sanat Yönetimi : Michael Ahern
Oyuncular : Naomi Watts, Bill Murray, Melissa McCarthy, Chris O'Dowd, Terrence Howard, Selenis Leyva, Nate Corddry, Scott Adsit, Katharina Damm, Jaeden Lieberher, Kimberly Quinn, Lenny Venito, Brad Calcaterra, Alexandra Fong, Greta Lee, Alyssa Ruland, Orlagh Cassidy, Tommy Bayiokos, Parker Fong, Ron McLarty, Jaime Tirelli, Donna Mitchell, Dario Barosso, Maria-Christina Oliveras, Casey Roberts, Melissa Greenspan, Ray Iannicelli, Ron Bush, Gregg Micheals.
Yapımcı Firma : Chernin Entertainment, Crescendo Productions, Goldenlight Films, The Weinstein Company.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır