Haftanın Yeni Filmleri 23.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.07.2014 - Küba (Havana))

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Ernesto Padron
 

 

Cesur Tom ve Sihirli Ayna
Meñique y el Espejo Mágico
Tom Little And The Magic Mirror
Fakir bir çiftçinin oğlu olan ve babasından kalan toprağı yeniden yeşertmek için tüm gücüyle uğraşan Tom kısa boylu bir çocuk olabilir; ama cesareti ve zekası kimselerde yoktur. Bir gün karşısına sihirli bir ayna çıkar ve ona bir kızın resmini gösterir. Aynaya göre bu kız onun ruh ikizidir. Bu kızı bulmak için şehre doğru yola çıkan Tom’u uzun ve heyecanlı bir macera beklemektedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Adventure
Süre : 73 dakika
Ülke : İspanya Küba
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ernesto Padron
Senaryo : Ernesto Padron
Müzik : Silvio Rodriguez, Manu Riveiro.
Görüntü Yönetimi : Jose Manuel Riera, Ernesto Padron, Humberto Junco.
Kurgu : Jose Lemuel Pepito
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Lieter Ledesma, Yory Gomez, Miriam Ramos, Manuel Marin, Vladimir Delgado, Corina Mestre, Enrique Molina, Carlos Ruiz.
Yapımcı Firma : Ficcion Producciones, Instituto Cubano del Arte e Industria Cinematograficos.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır