Haftanın Yeni Filmleri 30.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.12.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Sergey Bodrov
 

 

Yedinci Oğul
The Seventh Son
Efsanelerle sihrin çarpıştığı büyüler zamanında, mistik bir tarikatın geriye kalan tek savaşçısı; geleceğine dair kehanetlerde bulunulan, olağanüstü güçlerle doğmuş olan son Yedinci Oğul’u bulmak üzere yola çıkar. Çiftçi olarak yaşadığı sessiz hayatından koparılan bu genç kahraman, savaşlarla güçlenmiş tecrübeli rehberiyle birlikte karanlık bir kraliçeyi ve kraliçenin krallıklarına karşı gönderdiği doğaüstü suikastçı ordusunu yenmek üzere cesur bir maceraya atılır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Fantasy
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere Kanada Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sergey Bodrov
Senaryo : Charles Leavitt, Steven Knight.
Müzik : Marco Beltrami
Görüntü Yönetimi : Newton Thomas Sigel
Kurgu : Jim Page, Paul Rubell.
Sanat Yönetimi : Grant Van Der Slagt
Oyuncular : Julianne Moore, Jeff Bridges, Ben Barnes, Kit Harington, Alicia Vikander, Olivia Williams, Djimon Hounsou, Antje Traue, Jason Scott Lee, Candice-May Langlois, Faustino Di Bauda, Gerard Plunkett, Zahf Paroo, Timothy Webber, Fraser Aitcheson, Loyd Catlett, Sean Carey, Brenda McDonald, Taya Clyne, Primo Allon, Lilah Fitzgerald, James Pasierbowicz, Thai-Hoa Le, Luc Roderique, Julian Black , Tomb Robber, Yaroslav Poverlo, Isabelle Landry, Marcel Bridges.
Yapımcı Firma : China Film Co., Legendary Pictures, Moving Picture Company, Outlaw Sinema, Pendle Mountain Productions, Thunder Road Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır