Haftanın Yeni Filmleri 30.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.11.2014 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bennett Miller
 

 

Foxcatcher Takımı
Foxcatcher
Gerçek olaylara dayanan Foxcatcher, ilginç bir milyoner ve iki şampiyon güreşçi arasındaki trajik ilişkinin karanlık hikayesini anlatıyor. Altın Madalyalı güreşçi Mark Schultz, 1988 Seul Olimpiyatları için bir ekip oluşturmak amacıyla zengin varis John du Pont tarafından Pont mülküne davet edilir. Shultz nihayet başarılı kardeşi Dave’in gölgesinden kurtulmak umuduyla bu fırsatta atlar. Gizli ihtiyaçları doğrultusunda motivasyon bulan du Pont, dünya standardında bir güreş takımını çalıştırarak onu onaylamayan annesi ve etrafındakilerin saygısını kazanmayı hedefler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Biography Drama Sport
Süre : 134 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bennett Miller
Senaryo : E. Max Frye, Dan Futterman.
Müzik : Rob Simonsen
Görüntü Yönetimi : Greig Fraser
Kurgu : Jay Cassidy, Stuart Levy, Conor O'Neill.
Sanat Yönetimi : Brad Ricker
Oyuncular : Channing Tatum, Mark Ruffalo, Steve Carell, Anthony Michael Hall, Sienna Miller, Vanessa Redgrave, Tara Subkoff, Brett Rice, Stephanie Garvin, Roger Callard, Guy Boyd, Cindy Jackson, Samara Lee, Dan Anders, Lee Perkins, Laurie Mann, Daniel Hilt, Richard E. Chapla Jr., Josh Tippey, John Dannug, Ben Fallon, Francis J. Murphy III, Rick Burk, Chris McCail, Bill Rudick, Danny G. Kelly, Jane Mowder, Michael Paradise, Bubba Snider, Candi Jobe, Bethany Pulkowski, Tim Gallagher, Sam Juergens, Gabe Proietti, Eberley Adams.
Yapımcı Firma : Annapurna Pictures, Likely Story, Media Rights Capital.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır