Haftanın Yeni Filmleri 30.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2014 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Boris Aljinovic
 

 

7 Cüceler
Der 7bte Zwerg
The 7th Dwarf
Grimm Kardeşlerin en ünlü masalı olan "Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler"de bu kez hikaye alışılmış olandan biraz daha farklı anlatılıyor. Cücelerin en küçüğü olan Bobo, zehirli iğneyi yanlışlıkla prensese batırır ve onun sonsuz bir uykuya dalmasına sebep olur. Saraya doğru yola koyulan cücelerin başından inanılmaz maceralar geçer.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 87 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Harald Siepermann, Boris Aljinovic.
Senaryo : Bernd Eilert, Douglas Welbat, Daniel Welbat, Sven Unterwaldt Jr., Harald Siepermann.
Müzik : Stephan Gade, Daniel Welbat.
Görüntü Yönetimi : Jo Heim
Kurgu : Holger Trautmann, Sascha Wolff-Tager.
Sanat Yönetimi : Christian Hotze, Carrie Schilz, Jan Philipp Schwarz.
Oyuncular : Seslendirme: Joshua Graham, Matt Gilbert, Al Parrish, Geoff May, Joe Marth, Cameron Elvin, Daniel Welbat, Dov Gray, Kevin Morris, Christa Clahane, James Frantowski, Lindsay Goodtimes, Ana Sani, Ian Goodtimes, Douglas Welbat, Katja Bruegger, Darius Hammersmith, Jake Levinsky, Maggie Hildegard, Peter Karwowski, Joel S. Silver, Katie Williams, Jeffrey Martin.
Yapımcı Firma : Zipfelmützen GmbH, Erfttal Film, Animationsfabrik, Virgin Lands Animated Pictures.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır