Haftanın Yeni Filmleri 30.01.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.01.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Koepp
 

 

Üçkağıtcı Mortdecai
Mortdecai
Charlie Mortdecai maddi sorunlar çeken, keyfine düşkün bir sanat eseri satıcısıdır. Charlie bir dizi uluslararası kötü adamın arasında, kayıp Nazi altınlarının anahtarı olabilecek Goya eserinin peşindedir ve etkileyici üslubu ve yaptığı gaflarıyla içine düştüğü zor durumlardan yakasını kurtarmayı bilir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Comedy
Süre : 107 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Koepp
Senaryo : Eric Aronson
Müzik : Mark Ronson, Geoff Zanelli.
Görüntü Yönetimi : Florian Hoffmeister
Kurgu : Jill Savitt, Derek Ambrosi.
Sanat Yönetimi : Patrick Rolfe, Gareth Cousins, Kat Law.
Oyuncular : Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Olivia Munn, Paul Bettany, Jeff Goldblum, Oliver Platt, Carly Steel, Jamie Bernadette, Michael Byrne, Ronnie Rodriguez, Alec Utgoff, Ashley Leilani, Michael Culkin, Jonny Pasvolsky, Austin Lyon, Camilla Marie Beeput, Susannah Allman, Guy Burnet, Yusei, Georgie Carter, Evie Brodie, John O'Brien, Sayed Kassem, Jase Whitaker, Matthew David McCarthy, Mai Arwas, Jessica Knight, Vernon Courteaux.
Yapımcı Firma : Huayi Brothers Media, Infinitum Nihil, Mad Chance Productions, OddLot Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır