Haftanın Yeni Filmleri 06.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.01.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Paul Tibbitt
 

 

Süngerbob Karepantolon 3D
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
Yengeç Burger’in çok gizli tarifi çalınınca ezeli düşmanlar Süngerbob ve Sheldon J. Plankton, içlerindeki süper güçleri kullanmak ve şeytani korsan Burger Sakal ile savaşmak amacıyla yapacakları yolculukta güçlerini birleştirirler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Paul Tibbitt
Senaryo : Jonathan Aibel, Glenn Berger.
Müzik : John Debney
Görüntü Yönetimi : Phil Meheux
Kurgu : David Ian Salter
Sanat Yönetimi : Priscilla Elliott, Caleb Mikler.
Oyuncular : Seslendirme: Antonio Banderas, Clancy Brown, Tom Kenny, Bill Fagerbakke, Noah Lomax, Rodger Bumpass, Mr. Lawrence, Carolyn Lawrence, Bonnie Cole, Kaitlyn Ervin, Lillian Ellen Jones, Kari Klinkenborg, Jeff Matthew Glover, Eamon Sheehan, Nicolette Noble, Chip Lane, Brody Rose, Corinne Engstrom, Jimmy Dempster, Nick Madrick, Charlotte Norsworthy, Beth Smith.
Yapımcı Firma : Paramount Animation, Nickelodeon Movies, United Plankton Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır