Haftanın Yeni Filmleri 06.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.02.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Andy Wachowski, Lana Wachowski.
 

 

Jupiter Yükseliyor
Jupiter Ascending
Jupiter Jones göğün altında bir gece dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter’i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine dünyaya geldiğinde, Jupiter’in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Fantasy
Süre : 127 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andy Wachowski, Lana Wachowski.
Senaryo : Andy Wachowski, Lana Wachowski.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : John Toll
Kurgu : Alexander Berner
Sanat Yönetimi : Charlie Revai
Oyuncular : Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne, James D'Arcy, Sean Bean, Douglas Booth, Gugu Mbatha-Raw, Charlotte Beaumont, Tuppence Middleton, Terry Gilliam, Maria Doyle Kennedy, Vanessa Kirby, Christina Cole, Doona Bae, Samuel Barnett, Jeremy Swift, Neil Fingleton, David Ajala, Jo Osmond, Tim Pigott-Smith, Kick Gurry, Spencer Wilding, Demi Kazanis, Nikki Amuka-Bird, Katherine Cunningham, Alisha Heng, Luke Neal, Ancuta Breaban, Tamela D'Amico, Simon Dutton.
Yapımcı Firma : Warner Bros., Village Roadshow Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır