Haftanın Yeni Filmleri 13.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.02.2015 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Volkan Özgümüş
 

 

Yav He He
Yav He He
Doğu Anadolu’nun Cırtik köyünde doğan Sabri ile Medeni, hastalanan nenelerinin ilaç masrafları için sahip oldukları üç koyunu satmak isterler. İnternete verdikleri ilana İstanbul’dan müşteri çıkınca İstanbul’a gitmeye karar verirler. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır. Köyün futbol düşkünü üç çocuğu da İstanbul’da futbolcu olmak için onlarla gitmiştir. İstanbul’a gidip ilk iki koyunu teslim ettikten sonra, geriye kalan bir koyunun çalındığını fark ederler. Artık koyunu bulmadan geri dönmeyeceklerdir. Koyunu aramaya başlarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy
Süre : 82 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Volkan Özgümüş
Senaryo : Yücel Gökçek
Müzik : Kenan İşan, Ozan Demir.
Görüntü Yönetimi : Murat Okan
Kurgu : Raşit Öztürk
Sanat Yönetimi : Serkan Özer
Oyuncular : Yücel Gökçek, Sabahattin Yakut, Ayşenil Şamlıoğlu, Muhammed Cangören, Başak Daşman, Yakup Yavru, Yusuf Bulut, Muhammed Hüseyin Korkmaz, Muhammet Muğlu, Musab Ekici, Yasemin Ertorun, Cumhur Sarı, Hüseyin Taş, İsmail Karagöz, Feyha Çelenk, Merve Dağlı, Altuğ Görgü, Senem Berfin Batun, Onur Şenol, Yaşar Karakulak.
Yapımcı Firma : Yavhehe Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır