Haftanın Yeni Filmleri 13.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.08.2014 - Polonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Turturro
 

 

Seni Seviyorum Rio
Rio, Eu Te Amo
Rio, I Love You
"Paris, Je t’Aime" ve "New York, I Love You" filmlerinden sonra seri Rio’da devam ediyor. "Seni Seviyorum Rio"da on yönetmen, Rio’ya aşık ya da Rio’da aşık olmanın hikayelerini anlatıyor. Rio’nun egzotik doğal güzelliklerini ve insan çeşitliliğini şehirde geçen farklı aşk hikayeleri üzerinden anlatan her bir kısa film, iki günlük sürede ve Rio’nun farklı mahallelerinde geçiyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama Fantasy
Süre : 110 dakika
Ülke : Brezilya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vicente Amorim, John Turturro, Guillermo Arriaga, Stephan Elliott, Sang-Soo Im, Nadine Labaki, Fernando Meirelles, Jose Padilha, Carlos Saldanha, Paolo Sorrentino, Andrucha Waddington, Cesar Charlone.
Senaryo : Andrucha Waddington, Mauricio Zacharias, Paolo Sorrentino, Antonio Prata, Chico Mattoso, Stephan Elliott, John Turturro, Guillermo Arriaga, Sang-Soo Im, Elena Soarez, Otavio Leonidio, Nadine Labaki, Rodney El Haddad, Khaled Mouzannar, Fellipe Barbosa.
Müzik : Pedro Bromfman, Khaled Mouzannar.
Görüntü Yönetimi : Ricardo Della Rosa, Adrian Teijido, Daria D'Antonio.
Kurgu : Vicente Kubrusly
Sanat Yönetimi : Daniel Flaksman
Oyuncular : Fernanda Montenegro, Eduardo Sterblitch, Regina Case, Stepan Nercessian, Hugo Carvana, Sandro Rocha, Emily Mortimer, Basil Hoffman, Vincent Cassel, Marcio Garcia, Ryan Kwanten, Marcelo Serrado, Bebel Gilberto, Vanessa Paradis, John Turturro, Jason Isaacs, Land Vieira, Laura Neiva, Tonico Pereira, Roberta Rodrigues, Rodrigo Santoro, Bruna Linzmeyer, Cassi Abranches, Diogo de Lima, Wagner Moura, Cleo Pires, Caio Junqueira, Nadine Labaki, Harvey Keitel.
Yapımcı Firma : Conspiraçao Filmes, Americas Film Conservancy, Bossa Nova Films, Empyrean Pictures, Riofilme.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film, Fabula Films.
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır