Haftanın Yeni Filmleri 20.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.12.2014 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Rob Marshall
 

 

Sihirli Orman
Into the Woods
Sihirli Orman'da yaşayan bir fırıncı ve karısı çocuk yapmak istiyorlardır fakat ormandaki kötü cadı, fırıncının babasının kendisinden çaldığı sihirli fasulyeler yüzünden aileyi lanetlemiştir. Cadı laneti kaldırmak için aileye bir görev verir ve fırıncı ile karısı cadının istediği dört sihirli eşyayı bulmak için ormanda uzun bir yolculuğa çıkarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Adventure Comedy Fantasy
Süre : 125 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rob Marshall
Senaryo : James Lapine
Müzik : Stephen Sondheim
Görüntü Yönetimi : Dion Beebe
Kurgu : Wyatt Smith
Sanat Yönetimi : Andrew Bennett, Ben Collins, Chris Lowe, Mary Mackenzie.
Oyuncular : Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Daniel Huttlestone, Christine Baranski, Tammy Blanchard, Lucy Punch, Tracey Ullman, Lilla Crawford, Simon Russell Beale, Joanna Riding, Johnny Depp, Billy Magnussen, Mackenzie Mauzy, Annette Crosbie, Chris Pine, Richard Glover, Frances de la Tour, Bhanu Alley, Neil Bradley, Sophie-Anna Brough, Simran Singh Buttar, Pamela Betsy Cooper.
Yapımcı Firma : Lucamar Productions, Marc Platt Productions, Walt Disney Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır