Haftanın Yeni Filmleri 27.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.11.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Louis Clichy, Alexandre Astier.
 

 

Asteriks: Roma Sitesi
Asterix: Le Domaine des Dieux
Asterix: The Land of the Gods
Jules Sezar, Galyalılardan sonsuza dek kurtulmayı aklına koymuştur. Gaulois şehrinin hemen yanına kendisi bir alan kurarak, Roma kültürünü cahil gördüğü bu halka empoze etmek ve yeni bir Roman kolonisi kurmak için kolları sıvar. Asteriks ve Oburiks'in köyünün hemen yanına kurduğu bu yeni yere "Tanrılar Sitesi" adını verir. Asteriks ve Oburiks, bu duruma karşı koyup inşaatı durdurmaya çalışsalar da köylerinin yanına ilk bina yapılır ve Roma vatandaşları buralara hızlıca yerleşmeye başlarlar. Yeni taşınan Romalılar arada kasabaya gidip, itiraz eden halkın da fikrini değiştirmeye çalışır ve kaos ortamı yaratırlar. Yaklaşan tehlikenin farkına varan Asteriks ve Oburiks yine bir maceraya atılıp, kahramanlığa soyunurlar. Acaba Sezar bu sefer istediğini elde edebilecek midir?
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Comedy
Süre : 85 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Louis Clichy, Alexandre Astier.
Senaryo : Alexandre Astier
Müzik : Philippe Rombi
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Soline Guyonneau
Sanat Yönetimi : Thierry Fournier
Oyuncular : Seslendirme: Roger Carel, Lorant Deutsch, Laurent Lafitte, Alexandre Astier, Alain Chabat, Elie Semoun, Geraldine Nakache, Lionnel Astier, François Morel, Florence Foresti, Serge Papagalli, Bernard Alane, Laurent Morteau, Arnaud Leonard, Joelle Sevilla, Philippe Morier-Genoud, Guillaume Briat, Artus de Penguern, Christophe Bourseiller, Brice Fournier, Olivier Saladin, Florian Gazan, Sebastien Lalanne, Franck Pitiot, Damien Gillard, Oscar Pauwels, Benjamin Gauthier, Pascal Demolon.
Yapımcı Firma : M6 Studio, Belvision, Grid Animation, M6 Films, Société Nouvelle de Cinématographie.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır