Haftanın Yeni Filmleri 27.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.01.2015 - Azerbaycan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Vahid Mustafayev
 

 

Kanlı Ocak
Qanlı Yanvar
The Bloody January
Karşıt görüşleri benimseyen iki oğlunun arasında kalan bir anneyi odak alan film, Azerbaycan halkının Sovyet hakimiyetine karşı bağımsızlık mücadelesini anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 120 dakika
Ülke : Azerbaycan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vahid Mustafayev
Senaryo : Vahid Mustafayev
Müzik : Arya Aziminejad
Görüntü Yönetimi : Afşin Alizade
Kurgu : Mestane Mühacir
Sanat Yönetimi : Mina Sultan
Oyuncular : Nebahat Çehre, Faiq Mirzayev, Azer Aydemir, Lane Davies, Yuri Baliyev, Mina Seyid-Mammadova, Mina Sovetskaya, Tamilla Hamidova, Rovshan Mammadli, Vugar Valikhanov.
Yapımcı Firma : Bakı Film, ANS TV.
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır