Haftanın Yeni Filmleri 06.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.03.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Neill Blomkamp
 

 

Chappie
Chappie
Yakın gelecekte geçen filmde, baskıcı mekanik robotlardan oluşan polis güçleri görev yapmaktadır; ancak insanlar onlara karşı koymaya başlar. Bu robot polislerden birisi çalınarak yeni bir program yüklenir ve böylece ilk kez kendisi adına düşünen ve hisseden Chappie adlı robot ortaya çıkar. Kısa zamanda Chappie düzene ve insanlığa karşı tehdit olarak görülmeye başlar ve yetkililer onu durdurmak için her şeyi göze alırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Thriller
Süre : 120 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Meksika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Neill Blomkamp
Senaryo : Neill Blomkamp, Terri Tatchell.
Müzik : Hans Zimmer
Görüntü Yönetimi : Trent Opaloch
Kurgu : Julian Clarke, Mark Goldblatt.
Sanat Yönetimi : Bobby Cardoso, Emilia Roux.
Oyuncular : Hugh Jackman, Sharlto Copley, Dev Patel, Sigourney Weaver, Miranda Frigon, Jose Pablo Cantillo, Yo-Landi Visser, Robert Hobbs, Janus Prinsloo, Brandon Auret, Eugene Khumbanyiwa, Sean O. Roberts, Dan Hirst, Paul Hampshire, Kevin Otto, Graeme Duffy, Watkin Tudor Jones, Anneli Muller, Arran Henn, Maurice Carpede, Edwin Gagiano.
Yapımcı Firma : Alpha Core, Columbia Pictures, LStar Capital, Media Rights Capital, Ollin Studio, Simon Kinberg Productions, Sony Pictures Entertainment.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır