Haftanın Yeni Filmleri 06.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2014 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Damian Szifron
 

 

Asabiyim Ben
Relatos Salvajes
Wild Tales
Şiddet ve intikam temaları kullanılarak birbirinden bağımsız altı hikaye anlatılıyor. Öfke ile yoğurulmuş bir toplumda; aldatmaların, adaletsizliklerin ve sorumlulukların üstesinden gelemeyen insanlar, yaşadıkları dünyanın onlardan istediği şeyleri daha fazla karşılayamıyor ve biriktirdikleri öfkelerini şiddetli bir şekilde dışa vuruyorlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama Thriller
Süre : 122 dakika
Ülke : Arjantin İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Damian Szifron
Senaryo : Damian Szifron
Müzik : Gustavo Santaolalla
Görüntü Yönetimi : Javier Julia
Kurgu : Pablo Barbieri Carrera, Damian Szifron.
Sanat Yönetimi : Maria Clara Notari
Oyuncular : Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas, Rita Cortese, Julieta Zylberberg, Dario Grandinetti, Liliana Ackerman, Nancy Duplaa, Diego Gentile, Maria Marull, Osmar Nunez, Maria Onetto, Ricardo Truppel, Diego Velazquez, Monica Villa.
Yapımcı Firma : El Deseo S.A., Kramer & Sigman Films, Televisión Federal.
İthalatçı Firma : Umut Sanat, Özen Film.
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır