Haftanın Yeni Filmleri 06.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.02.2015 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Gelb
 

 

Lazarus Etkisi
The Lazarus Effect
Frank ve nişanlısı Zoe bir grup araştırmacıyla birlikte ölüleri yeniden canlandırmayı başarmışlardır. Bu başarılarını dünyaya duyurmaya hazırlanırken, üniversitenin dekanı yer altında yaptıkları deneyleri öğrenir ve projeyi anında kapatır. Frank, Zoe ve diğer ekip üyeleri deneyi tekrar uygularlar. Bu uygulama sırasında bir şeyler ters gider ve Zoe ölür. Herkes yıkılmıştır ve durumu kabullenemezler. Frank’in zorlamasıyla bu deneyi Zoe'nun üzerinde denemeye karar verirler. Deney başarıyla sonuçlanır, Zoe hayata dönmüştür ama yanlış giden bir şeyler vardır. Ekip bu korkunç gerçekliğin içinde sıkışıp kalmıştır. Artık konu birini hayata geri döndürmek olmaktan çıkar ve döndürdükleri kişinin gazabından kurtulmaya çalışırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Thriller
Süre : 83 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Gelb
Senaryo : Luke Dawson, Jeremy Slater.
Müzik : Sarah Schachner
Görüntü Yönetimi : Michael Fimognari
Kurgu : Michael N. Knue
Sanat Yönetimi : Hunter Brown
Oyuncular : Evan Peters, Olivia Wilde, Mark Duplass, Sarah Bolger, Donald Glover, Bruno Gunn, Jennifer Floyd, Ator Tamras, Scott Sheldon, Scott L. Treger.
Yapımcı Firma : Blumhouse Productions, Lionsgate, Mosaic Media Group.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır