Haftanın Yeni Filmleri 13.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.01.2015 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Matthew Vaughn
 

 

Kingsman: Gizli Servis
Kingsman: The Secret Service
Henüz beş yaşında iken Gary "Eggsy" Price, babasını gizli bir askeri görevde kaybeder. Ailesi alışılmadık bir madalyayla ödüllendirilir ve aileye sadece bir kere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. On yedi yıl sonra Eggsy annesinin evinde yaşayan ve işi olmayan bir gençtir. Trafikte yarattığı kaos sebebiyle tutuklanınca madalyayı nezaretten kurtulmak için kullanır. Onu kurtaran Harry Hart kusursuz bir ajandır ve hayatını Eggsy'nin babasına borçludur. Harry, Eggsy'ye gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmayı teklif eder ve Eggsy kendisini her Kingsman ajanının geçmek zorunda olduğu rekabetli ve tehlikeli bir dizi ciddi testin içerisinde bulur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Action Adventure Comedy
Süre : 129 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matthew Vaughn
Senaryo : Jane Goldman, Matthew Vaughn.
Müzik : Henry Jackman, Matthew Margeson.
Görüntü Yönetimi : George Richmond
Kurgu : Conrad Buff IV, Eddie Hamilton, Jon Harris.
Sanat Yönetimi : Andy Thomson, Tom Whitehead.
Oyuncular : Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton, Michael Caine, Mark Strong, Mark Hamill, Jack Davenport, Sofia Boutella, Neve Gachev, Corey Johnson, Sophie Cookson, Lee Nicholas Harris, Morgan Watkins, Samantha Womack, Edward Holcroft, Jaymes Butler, Velibor Topic, Matthew William Jones, Matt Hookings, Tom Prior, Jorge Leon Martinez, Cali, Christian Brassington, Hanna Alström, Graham Curry, Allistair McNab, Stephen McDade, James Michael Rankin.
Yapımcı Firma : Twentieth Century Fox Film Corporation, Marv Films, TSG Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır