Haftanın Yeni Filmleri 20.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.02.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Pierre Morel
 

 

The Gunman
The Gunman
Jim Terrier, devletin anlaşmalarını yapan eski bir ajandır. Çalıştığı organizasyon tarafından ihanete uğramıştır. Bu olay onu saklanmaya; Avrupa ve Afrika’da kedi fare oyunu oynamaya zorlamıştır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Crime Drama
Süre : 115 dakika
Ülke : İspanya İngiltere Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Pierre Morel
Senaryo : Don MacPherson, Pete Travis.
Müzik : Marco Beltrami
Görüntü Yönetimi : Flavio Martinez Labiano
Kurgu : Frederic Thoraval
Sanat Yönetimi : Stuart Kearns
Oyuncular : Idris Elba, Sean Penn, Javier Bardem, Ray Winstone, Deborah Rosan, Jasmine Trinca, Mark Rylance, Melina Matthews, Bomber Hurley-Smith, Yusei, Ginny Dee, Peter Franzén, Jayme Swiftt, Paulina Boneva, Ángela Fuente, David Blakeley, Leigh Dent, Mark Schardan, Ricky Rajpal, Ade Oyefeso, Rachel Lascar, Daniel Adegboyega.
Yapımcı Firma : Anton Capital Entertainment, Canal+, Nostromo Pictures, Prone Gunman Productions, Silver Pictures, StudioCanal, TF1 Films Production.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır