Haftanın Yeni Filmleri 20.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.03.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Robert Schwentke
 

 

Kuralsız
Insurgent
Jeanine, anlaşılamaz beş köşeli ve her yanında bir topluluğun mührü olan kilitli bir kutu keşfeder. Kutunun gelecek için bir mesaj taşıdığına ve ancak beş topluluğun özelliğini taşıyan bir Uyumsuz tarafından açılacağına inanır. Bu yüzden Jeanine Uyumsuzları avlamaya başlar ve onları kutuyu açmaları için bir dizi teste tabi tutar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure Sci-Fi Thriller
Süre : 119 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Robert Schwentke
Senaryo : Brian Duffield, Akiva Goldsman, Mark Bomback.
Müzik : Joseph Trapanese
Görüntü Yönetimi : Florian Ballhaus
Kurgu : Stuart Levy, Nancy Richardson.
Sanat Yönetimi : Alan Hook
Oyuncular : Shailene Woodley, Miles Teller, Theo James, Ansel Elgort, Jai Courtney, Kate Winslet, Zoe Kravitz, Naomi Watts, Maggie Q, Ray Stevenson, Octavia Spencer, Mekhi Phifer, Suki Waterhouse, Daniel Dae Kim, Jonny Weston, Emjay Anthony, Rosa Salazar, Ben Lamb, Justine Wachsberger, Keiynan Lonsdale, Preston Baker, Jason Lee Erickson, Kailey Knight, Rob Fuller, John Kap, Lawrence Kao, Fred Galle, Isabella Antinori, Dakota James Alden Lane.
Yapımcı Firma : Red Wagon Entertainment, Mandeville Films, Summit Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır