Haftanın Yeni Filmleri 20.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.01.2015 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Susanne Bier
 

 

İkinci Bir Şans
En Chance Til
A Second Chance
Tecrübeli polis Andreas, eşi Anna ve yeni dünyaya gelen bebekleri ile mutlu bir hayat sürmektedir. Bir gün Andreas, ortağı ve yakın arkadaşı Simon ile beraber bir aile içi şiddet suçuna müdahaleye gider. Eski bir mahkum olan Tristan ile kız arkadaşı Sanne’nin de Sofus adlı bir bebeği vardır. Sağlıksız bir ortamda fazlasıyla ihmal edilmiş olan bu bebeği kurtarmak için Andreas elinden geleni yapar ama kanunların bu duruma karşı yapabileceği pek bir şey yoktur. Bu olay, kritik bir karar vermek zorunda kalan Andreas’ın bütün hayatını ve adalet kavramına bakışını derinden etkileyecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama Thriller
Süre : 102 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Susanne Bier
Senaryo : Anders Thomas Jensen
Müzik : Johan Söderqvist
Görüntü Yönetimi : Michael Snyman
Kurgu : Pernille Bech Christensen
Sanat Yönetimi : Jacob Stig, Louise Lönborg, Gilles Balabaud.
Oyuncular : Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Maria Bonnevie, Nikolaj Lie Kaas, Peter Haber, Thomas Bo Larsen, Molly Blixt Egelind, May Andersen, Bodil Jorgensen, Ewa Fröling, Ole Dupont, Roland Moller, Mille Lehfeldt, Mal Nielsen, Sarah Juel Werner, Charlotte Fich, Kirsten Lehfeldt, Frederik Meldal Norgaard, Christian Gronvall, Ida Dwinger.
Yapımcı Firma : Zentropa Entertainments, Danmarks Radio, Det Danske Filminstitut, Film Fyn, Film i Vast, Svenska Filminstitutet, Sveriges Television, Zentropa International Sweden.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır