Haftanın Yeni Filmleri 27.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.03.2015 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Tim Johnson
 

 

Evim
Home
Kendi halkı tarafından kovulan ve dünyamıza gelen sevimli ziyaretçi Of, maceracı Lüle ile bir arkadaşlık kurar. Beraber bir dizi maceradan sonra Of, farklı olmanın ve hatalar yapmanın insanlığın bir parçası olduğunu anlar. Birlikte evim kelimesinin anlamını keşfederler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Adventure Fantasy
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tim Johnson
Senaryo : Tom J. Astle, Matt Ember.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Jessica Ambinder-Rojas, Alexander Berner.
Sanat Yönetimi : Taylor Jean
Oyuncular : Seslendirme: Jim Parsons, Robyn Rihanna Fenty, Steve Martin, Jennifer Lopez, Matt Jones, Derek Blankenship, Brian Stepanek, Nigel W. Tierney, April Winchell.
Yapımcı Firma : DreamWorks Animation
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır