Haftanın Yeni Filmleri 27.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.10.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tony Gatlif
 

 

Geronimo
Geronimo
Türk kökenli genç Nil Terzi, görücü usulü evliliğinden kaçıp çingene sevgilisi Lucky Molina’nın kollarına koşar ve mahallenin tüm havası değişir. İki grup arasındaki düşmanlık, karşılıklı tartışmalar ve müzikal atışmalarla alevlenince, herkesi yatıştırmak ve durumu kurtarmak genç sosyal eğitimci Geronimo’ya düşer.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama
Süre : 107 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tony Gatlif
Senaryo : Tony Gatlif
Müzik : Delphine Mantoulet, Valentin Dahmani.
Görüntü Yönetimi : Patrick Ghiringhelli
Kurgu : Monique Dartonne
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Celine Sallette, Rachid Yous, David Murgia, Nailia Harzoune, Vincent Heneine, Adrien Ruiz, Aksel Ustun, Tim Seyfi, Sebastien Houbani, Finnegan Oldfield, Arthur Vandepoel, Maryne Cayon, Pierre Obradovic, Alexis Baginama Abusa, Sergi Lopez, Moussa Fomba, Omar Ben Smail, Ahmed Chouikhi, Mehdi Harhad.
Yapımcı Firma : Princes Films, Region Rhone-Alpes.
İthalatçı Firma : Filmartı Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır