Haftanın Yeni Filmleri 27.03.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.03.2015 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dan Fogelman
 

 

Danny Collins
Danny Collins
Hala en parlak dönemine ait parçalarının sefasını süren şarkıcı Danny Collins görünürde her şeye sahiptir: Para, şöhret, yeni bir nişanlı ve kendisine tapan hayranlarının doldurduğu konser alanları. Fakat yıllarca yorucu bir hayat sürmesi, başarısız ilişkiler ve her gece aynı şarkıları seslendirmek, zamanın çılgın rockçısında olumsuz etkilerini göstermeye başlamıştır. Bu yüzden uzun zamandır kendisiyle olan menajeri 40 yıl önce John Lennon tarafından yazılan ve Danny’nin eline hiç ulaşmayan mektubu ona verdiğinde, Danny geç de olsa idolünün tavsiyesine uyup kalbinin sesini dinlemeye karar verir. Biletleri çoktan tükenmiş turnesini iptal eder ve New Jersey’nin küçük bir kasabasında bir otele yerleşerek, müziğe olan sevgisini ve yıldızlık yolunda ihmal ettiği ailesini yeniden keşfetmeye çalışır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Drama
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dan Fogelman
Senaryo : Dan Fogelman
Müzik : Ryan Adams, Theodore Shapiro.
Görüntü Yönetimi : Steve Yedlin
Kurgu : Julie Monroe
Sanat Yönetimi : Christopher Brown
Oyuncular : Al Pacino, Jennifer Garner, Bobby Cannavale, Josh Peck, Melissa Benoist, Annette Bening, Christopher Plummer, Aarti Mann, Cassandra Starr, Katarina Cas, Anne McDaniels, Brian Smith, Eric Lange, Giselle Eisenberg, Meghan Aruffo, Scott Lawrence, Michael Patrick McGill, Ron Bottitta, Linda Wang, Kiff VandenHeuvel, Tim Jo, Laura Krystine, Eric Michael Roy, Justin Sandler, Elsi Eng, Julia Eisenberg, Romina Laino, Eric Newnham, Kodi Baker, Travis Johns, Kyle Leatherberry.
Yapımcı Firma : Big Indie Pictures, ShivHans Pictures.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır