Haftanın Yeni Filmleri 03.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2015 - Azerbaycan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Thomas McCarthy
 

 

Şans Ayağıma Geldi
The Cobbler
Max Simkin, kuşaklardır kunduracılık yapan New York’lu bir ailenin oğludur. Annesiyle birlikte yaşayan Max’in hayatı, yıllar önce gizemli bir şekilde kaybolan babasından kalan dükkandan ibarettir. Günlerini mahalle sakinlerinin eskiyen ayakkabılarını tamir ederek geçirir; ama bir yandan da diğer insanlar gibi maceralara atılıp, kendi ayakkabılarını da eskitmeyi düşler. Berber komşusu Jimmy en yakın arkadaşlarından biridir. Bir gün, ayakkabıların tabanlarını diktiği makine, mahallenin azılı gangsterinin ayakkabısını tamir ettiği sırada bozulur. Ayakkabıları zamanında teslim edemezse başının belaya gireceğinin farkında olan Max, üç nesil boyunca ailedeki bütün kunduracıların kullandığı eski dikiş makinesini kullanmak zorunda kalır. Makineyi kullanmaya başladığı andan itibaren bunun sıradan bir makine olmadığını ve artık kendisinin de sıradan bir ayakkabıcı olmadığını anlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama Fantasy
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Thomas McCarthy
Senaryo : Thomas McCarthy, Paul Sado.
Müzik : John Debney, Nick Urata.
Görüntü Yönetimi : Mott Hupfel
Kurgu : Tom McArdle
Sanat Yönetimi : Marie Lynn Wagner
Oyuncular : Dan Stevens, Adam Sandler, Steve Buscemi, Dustin Hoffman, Ellen Barkin, Dascha Polanco, Melonie Diaz, Elena Kampouris, Glenn Fleshler, Jared Sandler, Method Man, Lynn Cohen, Joey Slotnick, Donnie Keshawarz, Greta Lee, Yul Vazquez, Fritz Weaver, Kevin Breznahan, Grizz Chapman, Natia Dune, Danny Mastrogiorgio, Fabrizio Brienza, Kim Cloutier, Stephen Lin, Sondra James, Craig Walker.
Yapımcı Firma : Voltage Pictures, Next Wednesday Productions, Golden Spike.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır