Haftanın Yeni Filmleri 10.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.10.2014 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jonas Govaerts
 

 

Ölüm Kampı
Welp
Cub
Yavru Kurtlar adlı bir izci ekibi, hafta sonu etkinliği olarak ormanlık bir alanda kamp kurmaya gider. İzci ekibinin başındaki liderler, ortaokula giden çocukların kamplarını daha heyecanlı hale getirmek adına, ormanda yaşayan vahşi bir yaratığın varlığından bahsederler. Bu hikayeden çok da etkilemeyen diğer çocuklar kampın tadını çıkarıp türlü türlü maceralara atılırken; Sam, geceleri Kai adlı bir yaratığın kamp yapan masum insanlara saldırdığı hikayesine kendisini fazlasıyla inandırır. Kampta ilk gece karanlık çöktüğünde ekip liderlerinin tüm eşyaları çalınır. Kamptaki izci çocukların eğlenmek için böyle bir şey yaptığını düşünen liderlerin aklından bile geçirmediği ihtimal, Sam’in gözünden kaçmaz. Arkadaşlarının alaylarına maruz kalıp yalnız bırakılan Sam, gece Kai’nin peşine düşer ancak kamptaki kimseyi Kai’nin varlığına inandıramaz. Ancak kampta yavaş yavaş kayıpların sayıları artmaya başlayınca, herkes gölgeler arasında ölümcül bir yaratığın peşlerinde olduğuna inanmaya başlar. Sürekli dalga geçilen ve yalnız bırakılan Sam, zamanla Kai ile bir bağ kurar. Ancak ormanlıktaki tek tehdidin Kai olmadığını kısa zaman içinde anlayan Sam, gerçek korkunun ne olduğunu öğrenmek üzeredir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Adventure Horror
Süre : 84 dakika
Ülke : Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jonas Govaerts
Senaryo : Jonas Govaerts, Roel Mondelaers.
Müzik : Steve Moore
Görüntü Yönetimi : Nicolas Karakatsanis
Kurgu : Maarten Janssens
Sanat Yönetimi : Geert Paredis
Oyuncular : Stef Aerts, Evelien Bosmans, Titus De Voogdt, Gill Eeckelaert, Jan Hammenecker, Maurice Luijten, Ricko Otto.
Yapımcı Firma : Potemkino
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır