Haftanın Yeni Filmleri 10.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.04.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Simon Curtis
 

 

Altınlı Kadın
Woman in Gold
İkinci Dünya Savaşı sırasında Viyana’dan kaçmasının üzerinden 60 yıl geçen Maria Altmann, Nazilerin eline düşen aile yadigarı portrelerinin kendisine iade edilmesi için mücadele eder.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Simon Curtis
Senaryo : Alexi Kaye Campbell
Müzik : Martin Phipps, Hans Zimmer.
Görüntü Yönetimi : Ross Emery
Kurgu : Peter Lambert
Sanat Yönetimi : Dominic Masters, Caty Maxey.
Oyuncular : Ryan Reynolds, Tatiana Maslany, Helen Mirren, Katie Holmes, Elizabeth McGovern, Charles Dance, Max Irons, Daniel Brühl, Antje Traue, Frances Fisher, Neve Gachev, Jonathan Pryce, Moritz Bleibtreu, Anthony Howell, Tom Schilling, Henry Goodman, Allan Corduner, Rolf Saxon, Richard Reid, Justus von Dohnanyi, Ludger Pistor, Crystal Clarke, Aslı Bayram, Jasmine Golden, Nina Kunzendorf, Stephen Greif, Erich Redman, Tia Demir, Olivia Silhavy, Rupert Wickham, Patti Love, Joseph Mydell, Mac Pietowski, Cornelia Ivancan, Miquel Brown.
Yapımcı Firma : Origin Pictures, BBC Films.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır