Haftanın Yeni Filmleri 10.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.03.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Roland Joffe
 

 

Son Savaş: Aşk
The Lovers
İki farklı zaman diliminde ve iki farklı kıtada yaşanan imkansız bir aşkın öyküsü anlatılıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Romance
Süre : 109 dakika
Ülke : Belçika Hindistan Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Roland Joffe
Senaryo : Roland Joffe
Müzik : Dirk Brosse
Görüntü Yönetimi : Ben Nott
Kurgu : John Scott
Sanat Yönetimi : Tom Nursey, Paul Ghirardani.
Oyuncular : Josh Hartnett, Alice Englert, Tamsin Egerton, Dennis Kreusler, Bipasha Basu, Claire van der Boom, Om Puri, Abhay Deol, Tehmina Sunny, Simone Kessell, Frank M. Ahearn, Andrea Deck, Bille Brown, Shane Briant, Steve Nicolson, Atul Kulkarni, James Mackay, Mahesh Jadu, Milind Gunaji, Sammy Wright, Jeremy Booth, Bryan Probets, Sukesh Khosla, Bruno Xavier, Tara Jade Ross, Carol McFadden, Aegina De Vas.
Yapımcı Firma : Corsan, Bliss Media, Limelight International Media Entertainment, Neelmudra Entertainment.
İthalatçı Firma : MC Film Dağıtım
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır