Haftanın Yeni Filmleri 10.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.10.2014 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Erik Van Looy
 

 

Daire
The Loft
5 evli adam, tek gecelik ilişkiler ve randevuları için bir daire tutar ve bu dairenin anahtarlarını aralarında paylaşır. Bir sabah Vincent kapının kilidini açar ve yatakta güzel, sarışın bir kadının ölmüş bedenini bulur. Hemen, en iyi arkadaşları olan Chris, Marty, Luke ve Philip’i arar ve parçaları birleştirerek bu gizemli cinayeti çözmeye çalışırlar. Polis baş şüpheliyi açıkladıktan sonra arkadaşlıkların ve evliliklerin barındırdığı ihanet, kıskançlık ve şiddet, karakterlerin içlerindeki karanlık sırları açığa çıkarır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Thriller
Süre : 108 dakika
Ülke : Belçika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Erik Van Looy
Senaryo : Bart De Pauw, Wesley Strick.
Müzik : John Frizzell
Görüntü Yönetimi : Nicolas Karakatsanis
Kurgu : Eddie Hamilton
Sanat Yönetimi : James A. Gelarden, Kurt Loyens.
Oyuncular : Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller, Eric Stonestreet, Matthias Schoenaerts, Isabel Lucas, Rachael Taylor, Rhona Mitra, Valerie Cruz, Kali Rocha, Elaine Cassidy, Margarita Levieva, Kristin Lehman, Robert Wisdom, Ric Reitz, Graham Beckel, Kathy Deitch, Dora Madison Burge, Cindi Woods, Laura Cayouette, Barbara Dzikanowice, Kim Ormiston, Misty Ormiston, Griff Furst, Eric Dickinson, Dennis Bagneris, Leticia Jimenez, Bill Scharpf, Trace Cheramie, Rhonda Floyd Aguillard, Lauren Alexandra, Monica Rene'e Anderson, Hillary Bosarge, Joshua Braud, Astrid Bryan.
Yapımcı Firma : Anonymous Content, Dark Castle Entertainment, Woestijnvis.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır