Haftanın Yeni Filmleri 17.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.12.2014 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Barry Levinson
 

 

Dönüm Noktası
The Humbling
Simon Axler bir anda ve açıklanamaz bir şekilde yeteneğini kaybettikten sonra girdiği bunalım sonucunda intihara meyilli hale gelen ünlü bir sahne oyuncusudur. Tekrar gündemdeki yerini alabilmek adına yarı yaşındaki lezbiyen bir kadınla ilişkiye girer. Kısa süre sonra söz konusu ilişki, romantik çiftin geçmişlerindeki insanların yeniden hayatlarına girmeleriyle karmaşaya dönüşür.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Barry Levinson
Senaryo : Buck Henry, Michal Zebede.
Müzik : The Affair, Marcelo Zarvos.
Görüntü Yönetimi : Adam Jandrup
Kurgu : Aaron Yanes
Sanat Yönetimi : Steven Jos Phan
Oyuncular : Al Pacino, Greta Gerwig, Mandy Patinkin, Kyra Sedgwick, Dianne Wiest, Charles Grodin, Nina Arianda, Li Jun Li, Maria Di Angelis, Billy Porter, Ricky Paull Goldin, Victor Cruz, Katrina E. Perkins, Steve Rosen, Maria-Christina Oliveras, Derrick Arthur, Andrea Barnes, Angela Cohen, Kara Peterson, Zack Robidas, Otoja Abit, Lance Roberts, TaiVon McKinney, Jennifer Regan, Richard Jordan, Dennis Lauricella, Rebecka Ray, Adam Lubarsky.
Yapımcı Firma : Ambi Pictures, Hammerton Productions.
İthalatçı Firma : Mir Yapım
Dağıtımcı Firma : Mir Yapım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır