Haftanın Yeni Filmleri 17.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.07.2014 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Yuefeng Song
 

 

Ejder Yuvası
Dragon Nest: Warriors' Dawn
Yıllardır aralarında anlaşmazlık olan Elfler ve insanlar Altera diyarını kötülükten kurtarmak için birlik olur ve en iyi savaşçıları bu görev için bir araya getirerek, Black Dragon’u yok etmek için yola çıkarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Adventure Family
Süre : 88 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yuefeng Song
Senaryo : Ran Zhuo, Yuefeng Song, Terry Izumi.
Müzik : Adrian Lee
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Gao Song, Don Brochu.
Sanat Yönetimi : Grant Major
Oyuncular : Seslendirme: Jiao Xu, Guanlin Ji, Ying Huang, Dawei Shen, Xianglong Meng, Ye Sun, Tian Jing, Hong Shang, Zitong Xia, Ge Hu, Blythe Auffarth, Bianca Collins, Simon Jaglom.
Yapımcı Firma : Mili Pictures
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır