Haftanın Yeni Filmleri 23.04.2015

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Anna Justice
 

 

Pinokyo
Pinocchio
Oyuncak ustası yaşlı Gepetto bir gün bir parça çam ağacı dalı bulur. Onu işler, ağaçtan bir kukla yaratır ve ona Pinokyo ismini verir. Gepetto inanılmaz derecede mutlu olur çünkü yarattığı kukla canlanmıştır. Fakat bu kukla çok kaprislidir ve aklında hep çılgın düşünceler vardır. Çok geçmeden Pinokyo'nun haylazlıkları köyde büyük hasarlara yol açmaya ve Gepetto'nun başını derde sokmaya başlar. Gepetto'nun gün geçtikçe "oğluna" karşı olan sabrı taşmaktadır. Pinokyo evden kaçar ve çılgınca bir maceraya atılır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Drama
Süre : 96 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Anna Justice
Senaryo : Alexandra Maxeiner
Müzik : Christoph M. Kaiser, Julian Maas.
Görüntü Yönetimi : Mathias Neumann
Kurgu : Ulrike Leipold
Sanat Yönetimi : Deniz Göktürk, Tuğba Karabulut.
Oyuncular : Mario Adorf, Robert Beyer, Nicolais Borger, Ciro de Chiara, Anke Engelke, Michelangelo Fortuzzi, Valentino Fortuzzi, Inka Friedrich, Arved Friese, Claudia Funke, Thomas Gimbel, Sandra Hüller, Aaron Kissiov, Francesco Leone, Florian Lukas, Maelle Metzger, Axel Neumann, Marco Rudolf, Benjamin Sadler, Max Tuveri, Ben Unterkofler, Luca Zamperoni, Ulrich Tukur, Robert Beyer, Maelle Giovanetti-Metzger.
Yapımcı Firma : FFP New Media GmbH
İthalatçı Firma : İFP
Dağıtımcı Firma : İFP
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır