Haftanın Yeni Filmleri 24.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.12.2014 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kevin Macdonald
 

 

Kara Deniz
Black Sea
Kovulduğu şirketle arasını düzeltmek isteyen denizaltı kaptanı Robinson, Karadeniz'in derinliklerinde, içi altın dolu olduğu rivayet edilen eski bir Alman batığını aramak için bir sefere çıkar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Adventure Thriller
Süre : 114 dakika
Ülke : İngiltere Amerika Birleşik Devletleri Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kevin Macdonald
Senaryo : Dennis Kelly
Müzik : Ilan Eshkeri
Görüntü Yönetimi : Christopher Ross
Kurgu : Justine Wright
Sanat Yönetimi : Hattie Storey
Oyuncular : Jude Law, Scoot McNairy, Ben Mendelsohn, Grigoriy Dobrygin, Jodie Whittaker, Konstantin Khabenskiy, Karl Davies, June Smith, Daniel Ryan, Stephen McDade, Branwell Donaghey, Georg Nikoloff, Gus Barry, Paulina Boneva, Bobby Schofield, Habib Anibaba, Mihai Arsene, Llewella Gideon, Sergey Puskepalis, Sergei Kolesnikov, Yuri Klimov, Sergey Veksler, Zaak Conway, Micky Woodman, David Cromarty, Dean Roof, Leigh Dent, AJ Gibson, Denis Khoroshko, Gordon Round.
Yapımcı Firma : Cowboy Films, Etalon Film, Film4, Focus Features.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır