Haftanın Yeni Filmleri 24.04.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.01.2015 - Bulgaristan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joe Lynch
 

 

İntikam Kapanı
Everly
Everly tam da evden çıkıp yeni bir hayata başlayacakken ihanete uğradığını düşünen eski sevgilisinin tuzağına düşer. Kapının ardında beliren kiralık katiller, mafya lideri olan sevgilisinin talimatıyla onu kapana kıstırmıştır. Daha önce hiç silah kullanmamış olan Everly, kolay pes etmeyecek ve kendisini savunmak için büyük bir savaş başlatacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Action Thriller
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joe Lynch
Senaryo : Yale Hannon
Müzik : Bear McCreary
Görüntü Yönetimi : Steve Gainer
Kurgu : Evan Schiff
Sanat Yönetimi : Ondrej Nekvasil
Oyuncular : Salma Hayek, Jennifer Blanc, Uros Certic, Hiroyuki Watanabe, Togo Igawa, Caroline Chikezie, Gabriella Wright, Akie Kotabe, Andy McDermott, Aisha Ayamah , Jelena Gavrilovic, Masashi Fujimoto, Laura Cepeda, Dragana Atlija, Dragana Vidojkovic, Damijan Oklopdzic, James Owen, Greg De Cuir, Ilija Labalo, Stevan Mihajlovic, Andjelko Pavlovic, Matija Matovic, Nikola Skrbic.
Yapımcı Firma : RADiUS-TWC, Vega, Baby!, Crime Scene Pictures.
İthalatçı Firma : Calinos Films
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır