Haftanın Yeni Filmleri 01.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.10.2014 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lulu Wang
 

 

Aşkı Bulunca
Posthumous
Eserleri eskisi kadar ilgi görmeyen ressam Liam Price’ın bir yanlış anlama sonucu öldüğü dedikodusu çıkar. Bu haberle eserlerin satışlarının patladığını gören Liam, gerçeği söylemek yerine "Liam’ın erkek kardeşi" kimliğinde hayatını sürdürmeye karar verir. Fakat intihar eden ressam hikayesini ilgi çekici bulan güzel gazeteci McKenzie, Liam’ın peşine düşecek ve aşk ikisinin de planlarını alt üst edinceye kadar oyun devam edecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama Romance
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lulu Wang
Senaryo : Lulu Wang
Müzik : Brian Crosby, Dustin O'Halloran.
Görüntü Yönetimi : Stefan Ciupek
Kurgu : Matt Friedman, Antje Zynga.
Sanat Yönetimi : Nina Hirschberg
Oyuncular : Jack Huston, Brit Marling, Lambert Wilson, Tom Schilling, Alexander Fehling, Nikolai Kinski, Martin Stange, Fabian Stumm, Viviane Bartsch, Peer Martiny, Joost Siedhoff, Julie Trappett, Isabelle Redfern, Harald Siebler, Oleg Tikhomirov, Pamela Knaack, Christoph Glaubacker, Bogdan Tomassini-Buechner, Rita Sonal Panjatan, Taan Newjam, Roland Andraschko, Morice Marcone.
Yapımcı Firma : Flying Box Productions, Getaway Pictures, Arden Film, Cine Plus, LeBog Film.
İthalatçı Firma : Calinos Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır