Haftanın Yeni Filmleri 01.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.12.2014 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Aleksey Tsitsilin
 

 

Karlar Kraliçesi 2
Snezhnaya Koroleva 2. Snezhnyy Korol
The Snow Queen 2
Karlar Kraliçesi yenik düşmüş, gücünü yitirmiştir. Kraliçeyi yenen troller özgürlüğün tadını çıkarmaktadır. Fakat yeni bir düşmanları vardır. Dünyayı sonsuza dek buza dönüşmekten kurtarmak için yeni bir kahraman beklenmektedir. Troll Orm beklenen o kahraman olmayı başarabilecek midir? Bu macerada Orm; arkadaşlık, mutluluk ve gerçek aşkın bütün kötülükleri yenebildiğini öğrenecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Adventure Family
Süre : 78 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aleksey Tsitsilin
Senaryo : Roman Nepomnyashchiy, Vladimir Nikolaev, Aleksey Tsitsilin, Aleksey Zamyslov.
Müzik : Mark Willott
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Alex Angelis
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Anna Shurochkina, Ivan Okhlobystin, Anna Khilkevich, Aleksandr Uman, Igor Bortnik, Aleksey Likhnitskiy, Roman Yunusov, Aleksandr Gudkov, Dee Bradley Baker, Sharlto Copley, Bella Thorne, Sean Bean, Isabelle Fuhrman, Jeff Bennett, JB Blanc, Carrie Wampler, Bill Chott, Candi Milo, Larry Cedar, Nick Tate, Pat Fraley, Tyler Merna, Sara Cravens.
Yapımcı Firma : Wizart Animation
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır