Haftanın Yeni Filmleri 08.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.03.2015 - Singapur)

» Sinemalar ve Seanslar
 

François Girard
 

 

Koro
Boychoir
Stet, 12 yaşında öksüz kaldıktan sonra ismini açıklamayan bir bağışçının yardımıyla yatılı müzik okuluna gönderilir. Dik başlılığı ve insanlarla arasına koyduğu mesafe nedeniyle müzikal kariyerini ilerletemeyeceği düşünülen Stet, müzikal yeteneğini açığa çıkarmak isteyen koro şefinin de yardımıyla çocuk korosundaki mücadelesini sürdürür.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : François Girard
Senaryo : Ben Ripley
Müzik : Brian Byrne
Görüntü Yönetimi : David Franco
Kurgu : Gaetan Huot
Sanat Yönetimi : Jane Musky
Oyuncular : Dustin Hoffman, Josh Lucas, Kathy Bates, Debra Winger, Kevin McHale, Eddie Izzard, River Alexander, Erica Piccininni, Garrett Wareing, Tijuana Ricks, Grant Venable, Jordan Fargo, Mackenzie Wareing, Sejal Shah, Paul Jude Letersky, Joe West, Richard Arthur Scola, Janine DiVita, Evelyn Manchester, Fernando Mateo Jr., Julie E. Davis, Leigh Ann Taylor, Sam Poon, Benjamin P. Wenzelberg, Devin Henry, Rooter Wareing, Dante Soriano, Fernando Malvar-Ruiz, Desi Mulcahy, Wayne Wilson, Nick Johnson, Antonio Manuel Nicholas, David Boston, Fred Evanko, Campfield Heinrich, Rosemary Howard.
Yapımcı Firma : Informant Films, Informant Media.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır