Haftanın Yeni Filmleri 15.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.05.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

George Miller
Film İle İlgili Makaleler
Gülhan Düzgün - SÖYLEŞİ: OSCAR sahnesinden teşekkür alan kurgucu
 

 

Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road
Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Thriller
Süre : 120 dakika
Ülke : Avustralya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : George Miller
Senaryo : Nick Lathouris, Brendan McCarthy, George Miller.
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : John Seale
Kurgu : Jason Ballantine, Margaret Sixel.
Sanat Yönetimi : Shira Hockman, Jacinta Leong.
Oyuncular : Tom Hardy, Nicholas Hoult, Charlize Theron, Rosie Huntington-Whiteley, Zoe Kravitz, Riley Keough, Nathan Jones, Angus Sampson, Josh Helman, Courtney Eaton, Richard Carter, Hugh Keays-Byrne, Megan Gale, Abbey Lee, Melissa Jaffer, John Howard, Iota, Gillian Jones, Joy Smithers, Melita Jurisic, Jennifer Hagan.
Yapımcı Firma : Kennedy Miller Productions, Village Roadshow Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır