Haftanın Yeni Filmleri 15.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.04.2015 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Thomas Vinterberg
 

 

Çılgın Kalabalıktan Uzak
Far from the Madding Crowd
Ekonomik özgürlüğe sahip, güzel ve inatçı bir kadın olan Bathseba Everdene, üç farklı erkek tarafından arzulanmaktadır: Başına buyruk çiftçi Gabriel Oak, yakışıklı çavuş Frank Troy ve zengin bekar William Boldwood. Bu üç erkek arasında kalan Bathsheba’nın özgürlüğünü sürdürmeye çalışarak yaptığı seçimler, tutkuları ve nihayetinde aşkı keşfedişinin hikayesi anlatılıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 119 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Thomas Vinterberg
Senaryo : David Nicholls
Müzik : Craig Armstrong
Görüntü Yönetimi : Charlotte Bruus Christensen
Kurgu : Claire Simpson
Sanat Yönetimi : Julia Castle
Oyuncular : Juno Temple, Michael Sheen, Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Tom Sturridge, Eloise Oliver, Jessica Barden, Bradley Hall, Johnathon Neal, Hilton McRae, Lilian Price, John Neville, Jamie Lee-Hill, Richard Dixon, Helen Evans, David Golt, Gemma Stacey, Andrew Price, Nicholas Parker, Chris Gallarus, Emma Stapleforth, David J. Fenton, Don Whistance, Michael Jan Dixon, Constance Rose Wyatt, Ashley Whiteman, Damien Weston.
Yapımcı Firma : BBC Films, DNA Films, Fox Searchlight Pictures.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır