Haftanın Yeni Filmleri 15.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.12.2014 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Tom Harper
 

 

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği
The Woman in Black 2: Angel of Death
Eel Marsh House, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz hükümeti tarafından sığınma evi olarak kullanılmaktadır. Savaştan korunmak için bir grup çocukla iki öğretmenin buraya gelmesiyle birlikte, binanın karanlık gizemleri ve ölü ruhları uyanışa geçer. Genç öğretmen Eve, çocukların bakımıyla ilgilenmesi için buraya gönderilen çalışanlardan biridir. Eve de dahil olmak üzere ev sakinleri bilmedikleri bir sır tarafından tehdide uğramaya başlarlar. Eve, elinden geldiği kadarıyla herkesi korumaya çalışsa da 'siyahlar içindeki kadın' yeni kurbanlar peşindedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama Horror Thriller
Süre : 98 dakika
Ülke : İngiltere Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Harper
Senaryo : Jon Croker
Müzik : Marco Beltrami, Brandon Roberts, Marcus Trumpp.
Görüntü Yönetimi : George Steel
Kurgu : Mark Eckersley
Sanat Yönetimi : Andrew Munro
Oyuncular : Oaklee Pendergast, Jeremy Irvine, Phoebe Fox, Merryn Pearse, Mary Roscoe, Helen McCrory, Amelia Crouch, Amelia Pidgeon, Casper Allpress, Pip Pearce, Leilah de Meza, Jude Wright, Alfie Simmons, Thomas Arnold, Adrian Rawlins, Ned Dennehy, Leanne Best, Eve Pearce, Ben Huish, Keanen Diaper, Oscar Cameron, Olivia Sear, Lucy Dawson, Natasha Wigman, Lexie Marie Freeman Cook, Andreas Bazigos, Chloe Mitchell.
Yapımcı Firma : Alliance Films, Da Vinci Media Ventures, Exclusive Media Group, Hammer Film Productions, Hammer Films, Talisman Productions, Vertigo Entertainment.
İthalatçı Firma : D Productions
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır