Haftanın Yeni Filmleri 15.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.11.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mia Hansen-Løve
 

 

Cennet
Eden
Cennet, 1990’ların başında Paris’te DJ’lik yapan bir gencin yükseliş ve düşüş hikayesini anlatıyor. Yönetmen Mia Hansen-Love, Daft Punk'ın da prodüktörlüğünü yapan Fransız DJ Paul'ün hayatını merkeze alarak, seyirciyi Fransa'da elektronik müziğin son yirmi yılını anlattığı bir yolculuğa çıkarıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama History Music
Süre : 131 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mia Hansen-Love
Senaryo : Mia Hansen-Love, Sven Hansen-Love.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Denis Lenoir
Kurgu : Marion Monnier
Sanat Yönetimi : Anna Falguères
Oyuncular : Felix de Givry, Pauline Etienne, Vincent Macaigne, Hugo Conzelmann, Zita Hanrot, Roman Kolinka, Hugo Bienvenu, Vincent Lacoste, Arnaud Azoulay, Laurent Cazanave, Paul Spera, Arsinée Khanjian, Juliette Lamet, Greta Gerwig, Lea Rougeron, Laura Smet, Golshifteh Farahani, Olivia Ross, Sigrid Bouaziz, Zite Vincendeau-Verbraeken, Claire Tran, Julian Starke, Sebastien Chassagne, Pierre-François Garel, Brady Corbet, Michael Bruno, Jon Johnson, Brune Hazelet, Emma Domino.
Yapımcı Firma : CG Cinéma, France 2 Cinéma, Blue Film Production, Yundal Films.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır