Haftanın Yeni Filmleri 22.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.02.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jaume Collet-Serra
 

 

Gece Takibi
Run All Night
Bir zamanlar Mezar Kazıcı olarak bilinen tanınmış tetikçi Jimmy Conlon hayatının zor bir dönemindedir. Uzun süredir mafya babası Shawn Maguire’ın en iyi dostu olan Jimmy artık 55 yaşındadır ve geçmişindeki günahları peşini bırakmamaktadır. Son zamanlarda, Jimmy’nin teselli bulabildiği adeta tek yer viski bardağının dibidir. Fakat Jimmy’nin görüşmediği oğlu Mike hedef haline geldiğinde, Jimmy’nin suç dünyası ile uzun zaman önce terk ettiği kendi ailesi arasında bir tercih yapması gerekir. Mike kaçıştayken, Jimmy’nin geçmişteki hataları için belki de tek kefareti, oğlunu bekleyen kesin sondan onu kurtarmaktır. Artık güvenli hiçbir yer olmadığı için, Jimmy’nin tam olarak kime sadık kalacağını çözmek ve nihayet doğru kararları verip veremeyeceğini görmek için bir gecesi vardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Crime Drama
Süre : 114 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jaume Collet-Serra
Senaryo : Brad Ingelsby
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : Martin Ruhe
Kurgu : Dirk Westervelt
Sanat Yönetimi : Deborah Jensen
Oyuncular : Liam Neeson, Joel Kinnaman, Ed Harris, Vincent D'Onofrio, Genesis Rodriguez, Boyd Holbrook, Common, Holt McCallany, Malcolm Goodwin, Beau Knapp, James Martinez, Stefano Villabona, John Cenatiempo, Teena Byrd, Alex Ziwak, Julian Murdoch, Dennis Rees, Jacqueline Murphy, Tommy Bayiokos, Gavin-Keith Umeh, Nina Rosenthal, Faye Yvette McQueen, Gregg Micheals, Daniel Stewart Sherman, Chris J. Cullen, Olan Montgomery, Jose Baez, Jessie Nagpal, Candice Cook, Devon O'Brien, Marcia M Francis, James P. Anderson, Isaiah Seward, T.J. Craig, Joe Mancini, Gil Deeble, Tony Naumovski, Rene Cadet, Matt Meinsen, Vanessa Thorpe, Vince Edgehill.
Yapımcı Firma : Energy Entertainment, Vertigo Entertainment.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır