Haftanın Yeni Filmleri 22.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.02.2013 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gabriele Salvatores
 

 

Sibirya Mafyası
Educazione Siberiana
Siberian Education
Sovyetler Birliği zamanındaki Güneybatı Rusya'dayız. Güvenlik nedeniyle zulme uğramış topluluklardan oluşan suçluların olduğu bölge çeşitli etnik gruplardan gelen varoş suçluların kontrolü altına girmiştir. Bunların içlerindeki en fakir ama en korkunç grup ise hiç şüphesiz Sibiryalılardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Crime Drama
Süre : 110 dakika
Ülke : İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gabriele Salvatores
Senaryo : Stefano Rulli, Sandro Petraglia, Gabriele Salvatores.
Müzik : Mauro Pagani
Görüntü Yönetimi : Italo Petriccione
Kurgu : Massimo Fiocchi
Sanat Yönetimi : Roberto Caruso, Monica Sironi.
Oyuncular : Peter Stormare, John Malkovich, Eleanor Tomlinson, Arnas Fedaravicius, Vilius Tumalavicius, Jonas Trukanas, Vitalij Porshnev, Arnas Sliesoraitis, Pijus Grude, Ernestas Markevicius, Erikas Zaremba, Airida Gintautaite, Arvydas Lebeliunas, Viktoras Karpusenkovas, Daiva Stubraite, Jokubas Bateika, Mindaugas Ancevicius, Marijus Bagdonavicius, Jokubas Bareikis, Jonas Cepulis, Juozas Gaizauskas, Kestutis Jakstas, Dainius Jankauskas, Aram Kian, Denisas Kolomyckis, Vaidas Kublinskas.
Yapımcı Firma : Cattleya
İthalatçı Firma : Fanatik Film
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır