Haftanın Yeni Filmleri 29.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.10.2012 - Tayland)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Prapas Cholsaranont
 

 

Yak: Sevimli Dev
Yak: The Giant King
Dev robot Na Kiew, büyük savaştan sonra mahsur kaldığı ıssız çölde Joe Phuek isimli çelimsiz bir robotla tanışır. Birlikte tüm robotların yaratıcısı Ram'i bulmak üzere bir yolculuğa çıkarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tür * : Animation Comedy Family
Süre : 96 dakika
Ülke : Tayland
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Prapas Cholsaranont
Senaryo : Prapas Cholsaranont, Ralph Kamp.
Müzik : Jakkrapat Iamnoon
Görüntü Yönetimi : Manuel Sicilia
Kurgu : Smith Timsawat, Punlop Sinjaroen, Prapas Cholsaranont.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Suntisuk Pormmasiri, Kreadtisuk Udomnak, Boribroon Junrieng, Weranut Tippayamontol, Pawanrat Naksuriya, Caninap Sirisawut, Udom Tarpanich, Bawriboon Chanreuang, Santisuk Promsiri, Udom Taephanit, Kerttisak Udomnak, Chris Wegod.
Yapımcı Firma : Workpoint Entertainment
İthalatçı Firma : Fanatik Film
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır